O nás

Naša firma

MY

Ako vznikol Drestor? 

Všetko to začalo snom vyštudovaného a vášnivého stolára, ktorý v roku 2002 odštartoval svoju tvorbu v malej dielni. Nebolo to zo začiatku jednoduché nakoľko bol obmedzovaný priestorom, ale aj napriek bojovým podmienkam to nevzdal a budoval si svoj sen naďalej. Ako čas plynul prichádzali nové zákazky, za ktoré si mohol neskôr dovoliť nakúpiť stroje, ktoré mu urýchlili prácu a tým aj čas dodania. V priemere za jeden týždeň dokončil jeden projekt, (čo je k dnešnému dátumu vyše tisíc projektov). Venoval sa hlavne výrobe nábytku všetkého druhu aj toho záhradného. Zákazky sa začali množiť, a tak prijal k sebe ďalšieho človeka a vybudoval si väčšiu dielňu, čo prinieslo možnosť robiť veľké projekty, vďaka väčšiemu priestoru a novým strojom. Z tých väčších zákaziek to bola napríklad výroba okien na Strakovej univerzite v Prahe a Trauttmansdorffskom paláci (úrad vlády ČR). A tak sa sen vášnivého stolára plnil deň, čo deň a nakoniec sa stal majiteľom úspešnej firmy. 

V roku 2021 sme sa popri výrobe nábytku pohrávali s myšlienkou e-shopu a vznikol Drestor s originálnymi krájacími doskami. Navrhli sme originálne produkty s hlavným cieľom cenovej dostupnosti a originality. Zamerali sme sa, preto na menšie produkty, ktoré si nevyžiadajú špeciálnu odbornú montáž. Verím, že mi dáte za pravdu, že plastové produkty neočaria tak ako tie prírodné s krásnou kresbou dreva. A na záver len dodám, že naša firma je RODINNÁ. Skladá sa z dvoch bratov, bratranca a každý produkt na našom e-shope je olejovaný práve našou mamkou, ktorá je už na dôchodku a teší sa spolu s nami tejto expanzii. 

Naším cieľom je, aby náš produkt vlastnilo, čo najviac čitateľov a milovníkov drevených produktov a expandovať nie len doma na Slovensku, ale aj do zahraničia. Preto ak milujete vkusné, moderné a praktické pomôcky do kuchyne stačí kliknúť na tento link a nájdete pre seba to pravé – https://www.drestor.sk/e-shop/. 

Tím Drestor. 

Ponúkame vám

Ponuka

Profesionalita

Pretože tá nám zabezpečuje vašu dôveru, ktorú nechceme sklamať. V tom prípade pristupujeme k produktu ako aj ku komunikácii s Vami na profesionálnej úrovni.

Kvalita

Pretože chceme aby Vám naše výrobky slúžili navždy. Preto vyrábame výrobky precízne a dôkladne pomocou profesionálych strojov.

Rýchlosť

Pretože nechceme aby zákazník čakal na produkt dlho. Pred objednávkou vieme určiť približnú dobu výroby produktu v súvislosti na počet zákazníkov.

Slovenský výrobca nábytku

Sme zameraný hlavne na výrobu z masívu, lepeného masívu a drevotriesky. Našu prácu cielime hlavne na stálych odberateľov. Po dohode s odberateľom vieme prispôsobiť návrh a výrobu presne požadovaného nábytku vysokej kvality.

Slovenský výrobca nábytku

Sme zameraný hlavne na výrobu z masívu, lepeného masívu a drevotriesky. Našu prácu cielime hlavne na stálych odberateľov. Po dohode s odberateľom vieme prispôsobiť návrh a výrobu presne požadovaného nábytku vysokej kvality.