Deprecated: The PSR-0 `Requests_...` class names in the Requests library are deprecated. Switch to the PSR-4 `WpOrg\Requests\...` class names at your earliest convenience. in /data/c/5/c5f151db-5443-4ca6-bcde-d7c69d5186e0/drestor.sk/web/wp-includes/class-requests.php on line 24
Pre firmy | Drestor - Slovenský výrobca nábytku

Pre firmy

Jednou z možností u nás je vytváranie ponúk pre firmy. Niektoré z nich sú tieto:

Cenová ponuka pri väčšom odbere – ak je odber krájacích dosiek väčší ako napr. 10 kusov, tak sa po dohode s kupujúcim vieme dohodnúť na znížení ceny za kus.

Výroba na mieru – ponúkame aj výrobu na mieru, kde si firma určí počet a tvar krájacej dosky alebo iného produktu, pri výrobe na mieru je tak isto podmienka odberu aspoň 10 kusov.

Ponuky pre maloobchody – je možnosť predávania našich produktov aj vo Vašom obchode, a to dokonca, aj s Vašou značkou. Pri tejto možnosti nás neváhajte kontaktovať. Tieto informácie riešime s každým individuálne.

Darčekové balenia pre firmy – tato možnosť je obľúbená pre firmy, ktoré majú vo zvyku obdaruvávať svojich zamestnancov na konci roka alebo za výborne výkony v práci. Po dohode Vám vieme pripraviť darčekové balenie s odkazom, taktiež aj s logom Vašej firmy

Vypaľovanie vlastného loga – pri väčšom odbere, je možnosť vypaľovanie vlastného loga firmy alebo textu na krájacie dosky, alebo ostatné produkty. To prebieha tiež po emailovej alebo telefonickej dohode.

Ponuky pre reštaurácie – tu ponúkame mix možností, ktoré sme vyššie uviedli. Napríklad vlastníte reštauráciu a chcete mať vlastné krájacie dosky s vlastnou značkou alebo chcete produkty tiež predávať vo svojej reštaurácii. V tomto prípade sa tak isto vieme dohodnúť na spolupráci.

Mena
Euro